ZABEZPEČENÍ

Inteligentní dům dokáže věrohodně předstírat vaši přítomnost například v době, kdy jste na dovolené. Osvětlení, stínicí technika a klidně i hudba budou aktivní tak, jako byste byli doma. Tím odradíte případné nezvané hosty. 

Poplašný systém můžete zapnout i vypnout na dálku. Pokud by se někdo vloupal do domu, okamžitě se o tom dozvíte, i když nebudete doma - prostřednictvím aplikace či hlasovým hovorem.

Loxone Smart Home se postará o váš klid v řadě ohledů. Inteligentní dům pozná přítomnost vody tam, kde nemá být, požár, kouř, oxid uhelnatý atd. Na vše ihned reaguje (vypnutí vody, plynu, spotřebičů, spustí poplach, vytáhne žaluzie při větru...) a dá vám o tom vědět.

Na kolik věcí nesmíte zapomenout, když odcházíte z domu? Jsou zavřená okna, zhasnutá světla, vypnutá televize, plotýnky v kuchyni, topení nastavené na úsporný režim? To a mnohem víc za vás zkontroluje vaše chytrá domácnost.

Všechna vaše osobní data jsou pečlivě střežena přímo ve vašem Miniserveru a chráněna několika stupni zabezpečení. Nic se neodesílá na vzdálený server (do cloudu) jako v případě jiných systémů