OSVĚTLENÍ

V chytrém domě světla ví, jestli a jak mají svítit. Když vstoupíte do místnosti, kde je tma, rozsvítí základní světlo. Když odejdete, sama zhasnou. Když ale spíte, svítí pouze tak, aby nikoho neoslnila. Stačí sundat nohu z postele. Ve většině případů se o ně nemusíte vůbec starat. 

Inteligentní domácnost zvládne ovládat všechny běžně dostupné typy světel od klasické žárovky přes barevné LED pásky po zářivky. Můžete stmívat, měnit barvy a klidně i blikat. Stávající zdroje lze snadno integrovat díky produktům pro retrofit bez sekání do zdí. 

Ovládat světla mobilem nikdy nebude tak pohodlné a intuitivní jako tlačítkem. Aplikace mají ale jiné výhody. Občas můžete chtít něco speciálního. Nebo změnit nastavení scény. Či třeba rozsvítit dům, když jste na zahradě. 

Tlumené světlo

Získejte příjemnou atmosféru a ušetřete energii. Tlumené světlo se hodí také např. při noční cestě na WC: neoslní a nepřetrhne spánek.

Dětská pojistka

Děti rády mačkají tlačítka. S dětskou pojistkou je můžete dočasně deaktivovat a ovládat aplikací. Podobně snadno můžete odpojit zásuvky v místnosti.

Svítí, jen, když je třeba

Váš dům ví, kolik světla je v místnosti. Rozsvítí tedy jen tehdy, kdy je to potřeba. Žádoucí hladinu osvětlení si stanovíte sami.

Buzení světlem

Nechte se budit pomalu narůstající intenzitou světla. Příjemný start do nového dne, ze kterého vás nebudou bolet oči.

Míchání světelných nálad

Přimíchejte světelnou náladu do jiné. Stačí podržet dlouze tlačítko.